Nicro holder åpent fra 07:00 til 16:00 på hverdager.
I fellesferien (9/7 – 3/8 2018) vil kun salgsavdelingen være  betjent. Det vil være begrenset hva som kan leveres i denne perioden.

Tittel Navn Telefon Mobil E-post
Administrerende direktør Vidar Korneliussen 35 94 26 05 450 08 460 vidar@nicro.no
Salgssjef Per Terje Høhrbye 35 94 26 16 450 08 453 per@nicro.no
Salgskonsulent Hilde Thorsen 35 94 26 15 450 08 458 hilde@nicro.no
Salgskonsulent Ole Jørn Storhaug 35 94 26 17 450 08 452 ole.jorn@nicro.no
Salgskonsulent Kine Stenstrøm 35 94 26 27 450 08 457 kine@nicro.no
Teknisk sjef/Utviklingsansvarlig Bent Westli 35 94 26 13 450 08 449 bent@nicro.no
Teknisk saksbehandler Vidar Eriksen 35 94 26 12 vidar.eriksen@nicro.no
Teknisk saksbehandler Mary Tveitan 35 94 26 14 mary@nicro.no
Teknisk saksbehandler Inge Nilsen 35 94 26 21 inge@nicro.no
Teknisk saksbehandler Thomas Watland 35 94 26 09 thomas@nicro.no
Produksjonssjef Jon Kjetil Kjær 35 94 26 07 450 08 459 jon@nicro.no
Arbeidsleder Erland Sjøberg 35 94 26 08 erland@nicro.no
Lager Trond Gurholt 35 94 26 18 lager@nicro.no
Kvalitets-/IT-ansvarlig Bernt S. Andersen 35 94 26 03 450 08 455 bernt@nicro.no
Regnskap/Økonomi May-Kirstin Vale Johansen 35 94 26 04 may-kirstin@nicro.no
Vidar Korneliussen Administrerende direktør
vidar@nicro.no
35 94 26 05
450 08 460
Per Terje Høhrbye Salgssjef
per@nicro.no
35 94 26 16
450 08 453
Hilde Thorsen Salgskonsulent
hilde@nicro.no
35 94 26 15
450 08 458
Ole Jørn Storhaug Salgskonsulent
ole.jorn@nicro.no
35 94 26 17
450 08 452
Kine Stenstrøm Salgskonsulent
kine@nicro.no
35 94 26 27
450 08 457
Bent Westli Teknisk sjef / Uviklingsansvarlig
bent@nicro.no
35 94 26 13
450 08 449
Vidar Eriksen Teknisk saksbehandler
vidar.eriksen@nicro.no
35 94 26 12
Mary Tveitan Teknisk saksbehandler
mary@nicro.no
35 94 26 14
Inge Nilsen Teknisk saksbehandler
inge@nicro.no
35 94 26 21
Thomas Watland Teknisk saksbehandler
thomas@nicro.no
35 94 26 09
Jon Kjetil Kjær Produksjonssjef
jon@nicro.no
35 94 26 07
450 08 459
Erland Sjøberg Arbeidsleder
erland@nicro.no
35 94 26 08
Trond Gurholt Lager
lager@nicro.no
35 94 26 18
Bernt S. Andersen Kvalitets-/IT-ansvarlig
bernt@nicro.no
35 94 26 03
450 08 455
May-Kirstin Vale Johansen Regnskap/Økonomi
may-kirstin@nicro.no
35 94 26 04

NICRO AS
Industrivegen 29
3748 Siljan

Sentralbord: 35942600
Salg: 35942610
Fax: 35941538

Org.nr.:
NO 925 546 011 MVA

E-Post:
firmapost@nicro.no