Nicro holder åpent fra 07:00 til 16:00 på hverdager.

Vi tar fellesferie i uke 28, 29, 30 og 31 (11/7 – 5/8 2022).
Produksjonen
vil være stengt i hele perioden.
Salg vil være betjent i uke 28 og 31.
Nicro er helt stengt i uke 29 og 30.
Ved akutte problemer, kan dere treffe oss på telefon 450 08 453 i disse ukene.
Det vil ikke bli sendt ut varer i fellesferien.

Tittel Navn Telefon Mobil E-post
Administrerende direktør Vidar Korneliussen 35 94 26 05 450 08 460 vidar@nicro.no
Salgssjef Per Terje Høhrbye 35 94 26 16 450 08 453 per@nicro.no
Salgskonsulent Hilde Thorsen 35 94 26 15 450 08 458 hilde@nicro.no
Salgskonsulent Ole Jørn Storhaug 35 94 26 17 450 08 452 ole.jorn@nicro.no
Salgskonsulent Kine Stenstrøm 35 94 26 27 450 08 457 kine@nicro.no
Teknisk sjef/Utviklingsansvarlig Bent Westli 35 94 26 13 450 08 449 bent@nicro.no
Teknisk saksbehandler Vidar Eriksen 35 94 26 12 vidar.eriksen@nicro.no
Teknisk saksbehandler Jan Martin Danielsen Olsen-Berg 35 94 26 14 janmartin@nicro.no
Teknisk saksbehandler Inge Nilsen 35 94 26 21 inge@nicro.no
Produksjonssjef Jon Kjetil Kjær 35 94 26 07 450 08 459 jon@nicro.no
Lager Trond Gurholt 35 94 26 18 lager@nicro.no
Regnskap/Økonomi William Grov Korneliussen 35 94 26 02 william@nicro.no

Vidar Korneliussen Administrerende direktør
vidar@nicro.no
35 94 26 05
450 08 460
Per Terje Høhrbye Salgssjef
per@nicro.no
35 94 26 16
450 08 453
Hilde Thorsen Salgskonsulent
hilde@nicro.no
35 94 26 15
450 08 458
Ole Jørn Storhaug Salgskonsulent
ole.jorn@nicro.no
35 94 26 17
450 08 452
Kine Stenstrøm Salgskonsulent
kine@nicro.no
35 94 26 27
450 08 457
Bent Westli Teknisk sjef / Uviklingsansvarlig
bent@nicro.no
35 94 26 13
450 08 449
Vidar Eriksen Teknisk saksbehandler
vidar.eriksen@nicro.no
35 94 26 12
Jan Martin Danielsen Olsen-Berg Teknisk saksbehandler
janmartin@nicro.no
35 94 26 14
Inge Nilsen Teknisk saksbehandler
inge@nicro.no
35 94 26 21
Jon Kjetil Kjær Produksjonssjef
jon@nicro.no
35 94 26 07
450 08 459
Trond Gurholt Lager
lager@nicro.no
35 94 26 18
William Grov Korneliussen Regnskap/Økonomi
william@nicro.no
35 94 26 04

NICRO AS
Industrivegen 29
3748 Siljan

Sentralbord: 35942600
Salg: 35942610
Fax: 35941538

Org.nr.:
NO 925 546 011 MVA

E-Post:
firmapost@nicro.no